Autor: Nakaši Sakramoto

Kryploměna: Pitkojn

 

Popis

Kryploměna Pitkojn nahradí všechny ostatní měny i kryptoměny v EU, jakékoliv jiné platidlo nebude zakázáno, ovšem nebude přijímáno, protože Pitkojn bude úplně nejlepší, bude všude, bude se s ním platit všechno a bude mít úplně největší cenu.

Pitkojn má jasné řešení. Bude fungovat. Jak, to přesně nevíme, ale ono to nějak půjde. Samozřejmě přijímáme návrhy. Společně s eurparlamentní stranou “Ano, vytrollíme europarlament” se Pitkojn prosadí ve všech zemích EU naprosto jednoduše.

Pak tu prý má být popis komecionalizace, aby to byl dobrý Vajt pejpr. Takže komecializace je následující. Všechny peníze budou skartovány a všechny krypto peněženky smazány, takže nebudete mít jinou možnost, než Pitkojn používat a přijímat jako jedinou a nejvyšší správnou kryploměnu. Popis komecionalizace jako takové už tedy není třeba, protože není volby.

Členové týmu

Kromě Nakašiho si je zatím necháme pro sebe. Protože kdybyste věděli kdo za tím stojí, mohlo by vás to vylekat a my potřebujeme něco uvařit na ICO. Je ovšem jasné, že se jedná o samá zvučná, a v kryplosvětě známá, jména.

ICO

ICO nebude, není třeba, za prvé jsme dobří, za druhé kdyby jelo ICO, neměli byste na čočku a to je zásadní. Po skartaci všech peněz se vydá rovnou kojn. Burzy dostanou zařazení Pitkojnu příkazem z Bruselu.

Budoucnost

Ta je naprosto zzářná, nejdřív Evropa, pak zbytek světa.

RSS
Facebook
Twitter
LinkedIn
VK